Tanulóink

  Elballagtak iskolánk végzős diákjai. Nem csak szépek és elegánsak, de sikeresek is a pályaválasztásban. Tizenegy tanuló gimnáziumban, hatan szakközépiskolai képzésben, négyen szakiskolában folytatják tanulmányaikat. Tizennégyen az első helyen megjelölt képzésbe kerültek, öten a második helyen megjelölt iskolába vagy képzésbe kerülhettek.

  Gratulálunk! Bízunk Bennetek! Sok sikert!

   

   

   

   

  A Csukás-suli tanulói évről-évre remek eredményekkel gazdagítják iskolánkat eredményességi palettáját.

  Versenyek 2014-2015

  Színjeles tanítványaink 2015-ben

   

  Versenyeredmények 2013/2014

   

  A szorgalom és a kitartás a tehetséggel vegyült iskolánk 59 tanulója esetében, amelynek eredményeként a bizonyítványukba színjeles eredményt írhattunk:

  Színjeles tanítványaink 2014-ben

   

  Továbbtanulás: Végzős diákjaink pályaválasztása sikeresnek bizonyult. Ez az osztályfőnök, a szülők és a tanulók jó együttműködését bizonyítja. Többségüket az első helyen megjelölt intézménybe és szakra vették fel. A táblázat nevek nélkül tartalmazza az adatokat.

  Drukkolunk a középiskolai eredményes helytállásért az elkövetkezendő évekre!

   

  Büszkék vagyunk rátok és gratulálunk!

  Tanulóink versenyeredményei 2011/2012. tanévben

  Tanulóink versenyeredményei 2010/2011. tanévben

  Tanulóink versenyeredményei 2012/13. tanévben

  Fotó a 2012-13-as tanévből.

   

  Módosítás: (2017. április 15. szombat, 09:43)