Szüreti mulatság

    2018. szeptember 27.

    Ezen az őszön immár tizenöt éves hagyományra tekint vissza iskolánkban a szüreti mulatság megrendezése. Kezdetben a délutáni szabadidő vidám, hasznos eltöltésében töltött be szerepet. Mára már túlnőtte magát ezen és a szórakozás mellett segít az alsó tagozatos tanulók egészséges életmódra való felkészítésében, a hagyományok, szokások őrzésére, tiszteletére való nevelésben.  A játékos feladatok, a régi őszi munkákat felidéző versengések, a betakarítás élményei minden ősszel felhőtlen kikapcsolódást nyújtanak a gyerekeknek. A legkedveltebbek ezek közül a tökgurító, kukoricamorzsoló, diótörő, almaevő verseny. Természetesen a jutalmazás sem marad el. A napot mindig szőlőpréseléssel zárjuk. Boldogan isszák a mustot, saját munkájuk eredményét.

    Minden évben nagy izgalommal várják ezt a rendezvényt tanulóink.

    Programfelelős: Aliouanené Kiss Irén, Fekete Józsefné

    Módosítás: (2018. november 21. szerda, 17:36)